Cylindervägen 20 · 231 - 567 m²
Modern kontorslokal med utsikt över Saltsjön!
TILLTRÄDE
Enligt överenskommelse
AVTAL
3 år eller längre
OMGIVNING & KOMMUNIKATION
Gott om restauranger, konferens och hotell. Vårdcentral, gym, handel m.m. 10 minuters promenad till Nacka Forum där man finner all tänkbar service.
| Area | 231 - 567 m² |
| Våningsplan | 6 av 7 |
| Tillträde | Enligt överenskommelse |
| Kontrakt | Första hand |
| Ventilation | Kyld tilluft, mekanisk frånluft |
| Internet | Ja indragen fiber |
| Byggnadsår | 1992 |
| Ombyggnadsår | 2021 |
Modern kontorslokal med utsikt över Saltsjön!
Ljus och trivsam lokal om totalt 567 kvm, med möjlighet att delas upp i två separata enheter om 231 kvm respektive 327 kvm. Lokalen präglas av ett generöst ljusinsläpp från samtliga väderstreck och är belägen på våning 6, vilket ger en fantastisk utsikt över Saltsjön och Stockholms inlopp. Lokalen anpassas i samråd med tillträdande hyresgäst för att skapa en effektiv och funktionell arbetsmiljö som är optimerad för företagets verksamhet och personal.
Bussar:443 eller 443 C till Slussen eller Cityterminalen. Flertalet bussar går även från Nacka Trafikplats till Nacka Värmdö.
Trafikleder:Motorväg 222
KONTAKTPERSON
Gym
Garage
Hiss
Cykelparkering